+380 44 257 0859

З 10 по 14 вересня спеціалісти компанії взяли участь у Міжнародній конференції та виставці «Птахівництво-2018»

 

Як завжди місто Трускавець зустрічає учасників конференції тепло та затишно. Компанія «Агротрейдхім» у рамках конференції провела  тематичний семінар на тему: «Заощадження коштів та альтернатива антибіотикам у птахівництві». Спікерами семінару стали комерційний директор іспанської компанії «Liptosa» Ewa Sujka та провідний співробітник компанії «Агротрейдхім», кандидат сільськогосподарських наук, спеціаліст з годівлі тварин Олег Осіпенко.

 

Пані Ewa розповіла про структуру компанії, основні напрями роботи та проведення дослідження, охарактеризувала основні лінійки продукції для всіх видів сільськогосподарських тварин та птиці.

Олег Осіпенко у своїй доповіді зупинився на двох продуктах компанії — Liptosa Expert та Digest Fast. Він розкрив питання застосування фітобіотичних препаратів у птахівництві для лікування та профілактики захворювань птиці. Олег Павлович зазначив, що фітобіотики — це продукти рослинного походження, доступні в твердих, сухих формах, або як екстракти (ефірні олії), вони походять з листя, коріння, коренебульбоплодів чи плодів,  трав, спецій та інших рослин. У своїй доповіді він звертає увагу на роль середньоланцюгових жирних кислот у годівлі птиці. Вони підвищують проникність клітинної стінки бактерій — розчинність ліпідного бішару, перешкоджають передачі сигналу в реплікації клітин, підвищують активність шлунку і проксимальних відділів кишківника та розчинність ліпідного шару певного інкапсульованого вірусу. Унікальна система захисту LIPTOSA SMART PROTECTION дозволяє надати цільові рішення проблемних питань:

— активні інгредієнти захищені технічними компонентами, щоб забезпечити їх поступове вивільнення по всьому кишковому тракту;

—   захист активних компонентів робить продукт безпечним і зручним для введення в корм на комбікормовому виробництві.

Продукт DIGESTFAST містить у своєму складі рослинну сировину і речовини для захисту печінки, щоб збільшити виділення жовчі і забезпечити правильне функціонування печінки. Чудово підходить для предстартерного і стартерного раціонів для поліпшення засвоєння жирів, містить продукти , які зменшують печінковий стеатоз (синдром жирової дистрофії печінки), при введенні у комбікорм для курчат-бройлерів та індиків ростового і фінішного періодів із метою зниження вартості комбікорму без втрати поживності раціону.

Загалом програма конференції була насичена та цікава для спеціалістів птахівничої галузі.

 

АГРОТРЕЙДХІМ

+380 44 257 0859

info@agrotradekhim.ua

Copyrights © 2011-2018 Агротрейдхім