СКЛАД ПРОДУКТУ
FINTOX EXPERT — найсильніший детоксіфікатор мікотоксинів та інших токсичних комплексів мікробного походження. Спільно з органічними компонентами захищає печінку тварин і покращує виробничі показники. Всі компоненти у складі Fintox Expert створють синергетичний ефект. Ферменти працюють в основному проти таких мікотоксинів як Т2 і зеараленон. Унікальність ферментів полягає в тому, що вони руйнують структуру мікотоксинів. Повністю сумісні з усіма видами кормових добавок і медичних препаратів,залишають недоторканими вітаміни і мікроелементи, що містяться в кормі.

Руйнування токсинів під дією ферментів є незворотнім процесом.

 

Fintox Expert має високу звязуючу ємність та показує високу стабільність при різних рівнях рН.

 

Біологічно активні добавки: рослинні екстракти володіють антиоксидантний ефект, інактивують токсини, виводять токсичні

речовини з організму, покращують засвоєння поживних речовин:

 

— екстракт Silybum marianum захищає печінку, стимулюючи зростання нових клітин печінки. Також він є антиоксидантом і покращує засвоєння жирів.

 

— екстракт Артишоку має жовчогінний (збільшує секрецію жовчі, покращує її виведення з проток жовчного міхура), детоксифікуючі і діуретичні ефекти. Така дитоксифікуюча активність допомагає тваринам подолати харчовий стрес: присутність в кормах мікотоксинів, згірклих жирів і важких металів. Так само він підвищує імунітет і покращує продуктивність.

 

— екстракт листя червоного винограду: джерело флавоноїдів, які мають протизапальний ефект і є сильним антиоксадантом.

 

Компоненти, аналогічні вітамінів: інозітол і бетаїн, включені для того, щоб поліпшити роботу печінки і прискорити процес детоксикації організму. Бетаїн є донором метильних груп, які необхідні для розподілу РНК і процесу детоксикації печінки. Інозітол необхідний для належного формування клітинних мембран, впливає на передачу нервових імпульсів і допомагає в транспортуванні жирів в організмі. бетаїн по своїми властивостями дуже схожий на холін і сприяє формуванню лецитину.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

Пребіотики покращують стан шлунково-кишкового тракту і зміцнюють імунну систему, що безпосередньо сприяє поліпшенню виробничих показників. Стимулюють розвиток кишкових ворсинок і збільшують товщину мязового шару травної системи.

 

Фінтокс Експерт:

— знижує негативний вплив мікотоксинів в кормах.

— сприяє збільшенню споживання корму.

— покращує засвоєння корму.

— покращує конверсію корму.

— нейтралізує токсичні мікробні метаболіти.

 

FINTOX EXPERT

Комплексний адсорбент мікотоксинів

+380 44 257 0859

АГРОТРЕЙДХІМ

+380 44 257 0859

info@agrotradekhim.ua

Copyrights © 2011-2018 Агротрейдхім