Liptobac Advance Aqva

Підкислювач

+380 44 257 0859

Liptobac Advance Aqua - комплексний рідкий кормовий підкислювач на основі захищених органічних кислот з додаванням іонів міді для видалення біоплівки.

 

До складу рідкого підкислювача Liptobac Advance Aqua входять пропіонова, мурашина кислота та їх солі, оцтова кислота, середньоланцюгові жирні кислоти, пропіленгліколь, екстракти рослин, та пентагідрат міді.

 

Органічні кислоти та їх солі знижують величину рН в кишківнику стимулюючи ріст корисної молочнокислої мікрофлори та пригнічують ріст патогенних мікроорганізмів E. Coli та Clostridium Perfingers.

 

Використання спеціальної технології захисту органічних кислот забезпечує антикорозійні властивості, тобто зменшує вплив кислот на металеві частини обладнання і системи подачі води.

 

Комбінація рослинних екстрактів, ефірних масел і функціональних жирних кислот гарантує ефективність широкого спектру дії Liptobac Advance Aqua проти патогенних мікроорганізмів.

 

Біологічно активні компоненти рослинного походження стимулюють і покращують секрецію травних ферментів, функціонування підшлункової залози та секрецію шлункового соку, покращуючи перетравність і засвоєння поживних речовин в ШКТ.

 

Середньоланцюгові жирні кислоти стимулюють ріст ворсинок в кишківнику та поліпшуюють стан епітелію, що сприяє кращому засвоюванню поживних речовин та пристінковому травленню.

 

Використання іонів міді у складі рідкого підкислювача дозволяє видаляти біоплівку в ситемі пожачі води.

 

Синергічний ефект від поєднання екстрактів рослин та органічних кислот забезпечує іммуномодулюючий і антибактеріальними властивостями, змінюючи проникність мембран бактерій.

 

 

АГРОТРЕЙДХІМ

+380 44 257 0859

info@agrotradekhim.ua

Copyrights © 2011-2018 Агротрейдхім