+380 44 257 0859

Liptosa Expert — це високоефективний фітобіотик, натуральний стимулятор росту та продуктивності тварин і птиці. Даний продукт є унікальним поєднанням ефірних масел орегано, кориці, гвоздики, органічних кислот —  каприлової, пропіонової, молочної, мурашиної та їхніх солей.

 

Фітобіотики — це продукти рослинного походження, доступні в твердих, сухих формах, або як екстракти (ефірні олії). Вони походять з листя, коріння, коренебульбоплодів чи плодів,  трав, спецій та інших рослин.

 

Фітобіотики забезпечують управління мікробіотою в організмі, негативно діючи на патогенні мікроорганізми і стимулюють розвиток корисної мікрофлори та розвиток ворсинок шлунково-кишкового тракту.

 

Резистентність до антимікробних препаратів — основна світова проблема в тваринництві та птахівництві, а декілька років і у гуманній медицині. ТОМУ СПЕЦІАЛІСТАМ У ТВАРИННИЦТВІ НЕОБХІДНО ВІДПОВІДАЛЬНО СТАВИТИСЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ АНТИБІОТИКІВ із профілактичною метою та в якості стимуляторів продуктивності. Адже вирощування супербактерій негативно відібється і на популяції людства.

 

 

Liptosa Expert

Фітобіотик, підкислювач
із адсорбуючими властивостями

АГРОТРЕЙДХІМ

+380 44 257 0859

info@agrotradekhim.ua

Copyrights © 2011-2018 Агротрейдхім