СКЛАД ПРОДУКТУ
METH PLUS — кормова добавка для підвищення збереження і продуктивності сільськогосподарських тварин, в тому числі птахів.

 

До складу кормової добавки входять: пивні інактивовані дріжджі (10%), борошно з бобових (20%), порошок червоних морських водоростей (10%), екстракти з листя винограду і анісу (7,5%), алюмосилікати (2,5%), борошно з висушених вичавок з червоного винограду після відділення насіння і вилучення олії (до 100%).

 

Біологічні властивості METH PLUS обумовлені вмістом речовин, що входять до його складу. Пивні дріжджі є джерелом легкозасвоюваного білка і вітамінів групи В, борошно з бобових за рахунок високого вмісту протеїну, сприяє підвищенню поживності корму, забезпечуючи прискорення темпів зростання і продуктивності тварин. Червоні морські водорості містять речовини, що володіють антибактеріальними властивостями, а також багаті білком, мікроелементами, вітамінами, що забезпечують нормальну життєдіяльність клітин. Екстракти виноградного листя, за рахунок проантоцианідів, мають антиоксидантні властивості, а відходи виноградних вичавок є додатковим кормовим компонентом з поживну цінність до 40 кормових одиниць / 100кг корму.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

METH PLUS призначений для підвищення збереження і продуктивності сільськогосподарських тварин та птиці.

 

Норма введення — 0,5–1,0 кг/т

При застосуванні добавки в рекомендованих кількостях побічних ефектів і ускладнень не виявлено.

Кормова добавка сумісна з будь-якими інгредієнтами кормів, іншими кормовими добавками і лікарськими препаратами.

Протипоказань не встановлено.

Продукцію від тварин після добавки кормової можна використовувати в харчових цілях без обмежень.

Meth Plus

 

Ад'ювант метіоніну

+380 44 257 0859

АГРОТРЕЙДХІМ

+380 44 257 0859

info@agrotradekhim.ua

Copyrights © 2011-2018 Агротрейдхім